SC: Blacklist - Akció, lopakodás, satöbbi

Gameplay videók jelentek meg a Blacklistből...

Exkluzív gameplay bemutatók jelentek meg a külföldi magazinok jóvoltából, ugyanis volt szerencséjük többek között az IGN és a VG247 munkatársainak kipróbálni a jelenleg alpha-footage státuszban lévő Splinter Cell: Blacklist című akció-lopakodós játékot. Az alábbi felvételek alapján elmondható a Blacklistről, hogy meglehetősen követi a Conviction által kitaposott ösvényt, hiszen az akció elemekből nem lesz hiány. Bár akciózás mellett kis szerepet azért kap a sokak által kedvelt lopakodós stílus is.

Új játékmenetbeli  elemek is megjelennek a sztori egyjátékos kampánya során: a kutyáktól jó lesz mindig megszabadulni, vagy elbújni, mert rögtön kifogják a szagunkat, és ez nem fog máshova vezetni mint a rambó üzemmódhoz. Új játékmód is feltűnik majd a Panther mód személyében: ebben a módban úgy kell végigjátszanunk a sztorit, hogy ne vegyenek észre az ellenségek. Helységről helységre kell lopakodnunk, úgy, hogy kilőjük a lámpásokat. Minden ellenséges egységet úgy kell majd megölnünk, hogy ne riadóztassuk a többi katonákat.

Bár emlékeim szerint a Chaos Theoryt 0 gyilkolással / leütéssel is végig lehetett vinni. Na és akkor mi a helyzet a kifaggatásról? Mindegy.

A Splinter Cell Blacklist megjelenése augusztus 20-án várható, PC, Xbox360 és PS3 platformokra egyaránt.




Újabb Régebbi