Késik a Fuse

Késik a Fuse című csapat orientált játék...

Az Insomniac Games első játéka egy kis késést szenvedett el, ugyanis a játék hivatalos twitter oldalán bejelentették, hogy a Fuse nem tudja tartani a márciusi megjelenését. A csiripelés szerint a cooperative mókákra helyezett lövöldözős játék csak 2013 második negyedévében jelenhet meg Xbox360-ra és PS3-ra. A második negyedév pedig az áprilisi, májusi és júniusi időszakot fedi le. Reméljük több csúszást nem fog "kapni" a fejlesztőktől.
Újabb Régebbi