LEGO-ból sosem elég.
Az elmúlt években nem telik el úgy egy esztendő, hogy ne jelenne meg egy LEGO-s játék. Na ezzel egyáltalán nincs gond, hiszen legózni mindenki szeret(ett). Következő téma a Hobbit lesz, ami nyáron fog érkezni mindenféle konzolra és PC-re.