Hamarosan bemutatkozik a DirectX 12...
Bár a hivatalos programban nem szerepel, de a hírek szerint a Microsoft API-ának legújabb verziója bemutatásra kerül majd az idei, március 20-án tartandó Game Developers Conference-en. Az előadást Anuj Gosalia tartja majd, aki a grafikai fejlesztésekért felelős osztály menedzsere a Micorosftnál.
Az előadás címe "DirectX: a Microsoft grafikus platformjának fejlesztése" lesz majd, és arról fog szólni, hogy merre is tart a DirectX, amely már közel húsz éve jelen van a játékvilágban.
Lesz egy másik előadás is, amely a Direct 3D jövőjéről fog szólni, Max McMullen, a Windows Graphics fejlesztési csoport vezetőjének tolmácsolásolásában.
Bár a hivatalos programban nem szerepel, de a hírek szerint a Microsoft API-ának legújabb verziója bemutatásra kerül majd az idei, március 20-án tartandó Game Developers Conference-en. Az előadást Anuj Gosalia tartja majd, aki a grafikai fejlesztésekért felelős osztály menedzsere a Micorosftnál.
Az előadás címe "DirectX: a Microsoft grafikus platformjának fejlesztése" lesz majd, és arról fog szólni, hogy merre is tart a DirectX, amely már közel húsz éve jelen van a játékvilágban.
Rumors of our demise have been greatly exaggerated... #DirectX12 is coming to #GDC http://t.co/cLyhBwnNav
— DirectX 12 (@DirectX12) 2014. március 5.

