Messzebb van mint a Rockstar-osok gondolták.
Röviden szólva: Ez szívás! Eddig tavaszra volt beígérve a játék megjelenése, ezt ma pontosította a R*. Szeptember 17-re!
Nagy csalódásként ért (gondolom nem csak engemet), de a Rockstar-t ismerve nem fognak félkész, "bugos" játékot kiadni, így ez a plusz idő biztosan pozitívan fog kihatni a játékra.
Ez van, szomorkodhatunk, viszont biztosan kárpótolni fog bennünket a játék.

