
A Square Enix ma reggel jelentette be az Xbox360 exkluzív Gun Loco produktumot, amely vélhetőleg 2011-ben fog megjelenni a MS konzoljára. A fejlesztők izgalmas és meglehetősen újszerű TPS játékmenetről valamint stílusszerű grafikáról beszélnek.

A játékban egy kitalált univerzumban a túlélésért és a szabadságért kell majd harcoljunk az anarchisztikus szabály szerint élő csoportok ellen, tehát a sztorihoz voltaképp semmi köze nem lesz, Első látásra egy teljesen árkád játéknak tűnik. Tulajdonképpen hasonlít picit a véres Naughty Bearhez.

A Gun Locoban igazi badass, emlékezetes karakterek fognak szerepelni, nem is beszélve a teljesen egyedi módon kidolgozott nyusziról sem. A játék természetesen tartalmazni fog egy 12 fős online multiplayert, amelyben látványosan tudjuk majd aprítani az emberi ellenfeleinket.
TOVÁBBI KÉPEK








Tags:
Gun Loco