
Előreláthatóan a Rage már egy év múlva megjelenik, de az id Software már megerősítette, hogy játékukat jobbnál jobb letölthető tartalmakkal fogják bővíteni.
A teljes játékszoftver tehát 2011 szeptember 13-án fog megjelenni USA-ban, Európában pedig szeptember 15-én fog megjelenni PC, PS3, Xbox360 platformokra a Bethesda forgalmazásában.
Véleményem szerint az id azt csinálja, mint a Kane and Lynch 2 fejlesztői, előre elkészítik a DLC-ket vagy éppen a már elkészült sztoriból faragják le az új tartalomnak nevezhető DLC-t. De már láthattunk példát a Dragon Age Origins esetében is, lásd Pala küldetése. Na mindegy is, az ilyen furfangosságot nem kedvelem. Hype-nak jó ez csak.
Tags:
Rage