A THQ is bünteti a használttal játszókat

Az EA ihlette, az Ubisoft átvette és most a THQ-nak is megtetszett.
A THQ elnöke, Danny Bilson elmondta, hogy a cég jelenleg egy hasonló projekten dolgozik, ami persze nem csak az iparnak, de a játékosoknak is milyen jót fog tenni... Ő tehát már feltalálta az univerzális ketchupot, úgy vesz el, hogy közben ad.
Lássuk hogyan is gondolta ezt Danny barátunk.

"Meg kell, hogy mutassuk a használttal játszó gamernek, hogy az új termék egy prémium, mert abban minden ingyen jár," mondta Bilson. Elmondása szerint jelenleg több olyan címük is van, ami nem is annyira negatív a használttal játszóknak, mint amennyire jó az új tulajoknak. - Tyű!

Hozzátette, hogy a módszerük nem lesz olyan drasztikus, mint az EA 10 dolláros projektje. Ezzel a módszerrel nem szeretnék kizárni a másodkézből játszó játékost a multi adta élményekből, hagyják, hogy megtapasztalja egy részét, épp csak nem az egészet. Azután fizetnie kell, ha új mapokat, tartalmakat szeretne, de rögtön hozzátette, hogy mindez még nem hivatalos, jelenleg viszont így képzelik el a jövőt.


Újabb Régebbi