Február 20-án jelentik be a Playstation 4-et?


"Lásd a jövőt!"

A Sony fellőtt egy új teaser oldalt vele együtt egy videót is, amiben egy Playstation esemény február 20-i promóját láthatjuk. Csak ezekkel a szavakkal promózzák a dolgot: "See the Future".
E szavakból arra következtethetünk, hogy a február 20-i bemutatón végre bejelentik a Playstation 4-et, nem várnak vele az E3-ig.

Több média személyiség és újságíró is arról számolt be, hogy megkapták a meghívókat a new york-i eseményre, ezért szinte biztossá válik a "nagy" bejelentés"

Vajon mit fog cselekedni a Microsoft? Ők is gyorsan lépnek és még E3 előtt bejelentik az új Xbox-ot, vagy majd csak E3-on? Az elkövetkező időkben biztosan minden kérdésünkre választ fogunk kapni.

Végezetül pedig a teaser videó:

Újabb Régebbi