Medal of Honor - 1.5 millió darab kelt el, novemberben új multiplayer mód, új pályák


Az EA ma este hivatalosan bejelentette, hogy a Medal of Honorból 5 nap leforgása alatt a kereskedők több, mint 1.5 millió példányt értékesítettek a MoH rajongók és az újonnan jött játékosok számára. Az EA ünnepel, s ennek hatására megerősítették, hogy november 2-án egy új multiplayer módot fognak kiadni, ami Clean Sweep névre hallgat. Az új játékmódnak a lényege a csapat alapú kommunikálás, és a csapatban való együttműködés lesz. Máskülönben a feladatoknak lőttek, ha nem tartjuk be a bakák elsődleges szabályát, tehát a csapatmunkát.

Mind ezek mellett két új térképpel (bagrami hangár, Khyber-barlang) is bővülni fog a Medal of Honor multiplayer szekciója, amit a svéd DICE készített el Bad Company  alapokra. Későbbiek során a Tier 1 online játékmód cooperative módozattal is kibővülhet, de ez utóbbi infó csak pletykahír.

A letölthető tartalmak természetesen PC-n és konzolokon egyaránt ingyenesek lesznek!
Újabb Régebbi