Final Fantasy XIV - alacsony pontszámok


Legutóbb a brit PC Gamer magazin értékelte a játékot: 30%-ot adtak százból. Ami valljuk be, nem túl bizalomgerjesztő.. A teszt szerint a legkedvesebb dolog, amit a játékról mondani lehet, az az, hogy jó intrója van.. Negatívumként megemlítik a borzasztó kezelőfelületet, a rossz irányítást és a folyamatos lagot. Ráadásul nem ez az első eset, hogy alacsony pontszámot kap a játék: a Gamespot például négy pontot adott rá tízből. Lehet, hogy a Square Enix ezúttal csúnyán mellényúlt..?
Újabb Régebbi