
A Tom Clancy's HAWX 2 produktumot az őszi debütálása előtt még kitudjuk próbálni egy demo keretében, hogy milyen is lesz a játék úgy nagy vonalakban, jelentette be a Ubisoft tegnap. Érdemes e megvenni? Nos, augusztus 16-tól az Xbox Live rendszerről le lehet tölteni a demót, míg augusztus 17-től a PSN felhasználók hajthatják végre ugyan ezt a kis hadműveletet.
A demó sajnos nem fog tartalmazni multiplayer összecsapásokat, sem látványos dogfightokat. Marad úgyan az a felhozatal, mint két évvel ezelőtt volt a HAWX demó esetében. A kipróbálható verzióban két küldetés lesz elérhető, két pilóta szemszögéből játszva. Az egyik természetesen az amerikai, a másik pedig értelemszerűen az orosz század képviseltje lesz. Lehetőségünk lesz repülni a Kaukázusban, valamint egy kicsit Afrikában is repcsizhetünk egy éjszakai hadjárat keretében. PC-s demóról jelenleg még nem tudunk, de hátha lesz az is. Számomra kötelező vétel, DRM ide vagy oda, megéri. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.
A 360/PS3/PC/Wii HAWX 2 verziók szeptember 7-én repülnek be a boltok polcaira.
Tags:
HAWX 2