Bizonyára sokan ki vagyok éhezve az igazi minőségi játékokra, mivel tudjátok mire képes a Rockstar, sajnos azonban nem tudok túl sok jó hírrel szolgálni címeikkel kapcsolatban.

Sajnos az E3-on sem volt jelen a fejlesztőbrigád, így egyik címüket sem prezentálták a nagyérdeműnek pedig lenne mit mutogatni a srácoknak!
Először is itt van a Max Payne 3. része, amit szintén ők fejlesztenek és ami eredetileg 2009 év végén landolt volna a boltok polcaira. Phil Doust, a Rockstar PR-jáért felelős maganger elmondása szerint nincs miről beszámolni, sőt a PS3-exkluzív másik címmel, az Agent-tel kapcsolatban sem akadt mondanivalója, erről még annyi infó sem szivárgott ki, mint a jó öreg Max barátunkról, azaz a tavalyi E3-as bejelentése óta lényegében semmi biztatót nem tudni. Nagyon reméljük, hogy nem landol a kukában.
Ezzel szemben a Team Bondi által fejleszett LA Noire úgy tűnik jobb vizeken evez, melyről a következő hetekben még hallhatunk, de hogy milyen formában, arról nincs információ. Ezen utóbbi cím, ha minden igaz még idén megjelenhet.
Forrás: connectedconsoles
Először is itt van a Max Payne 3. része, amit szintén ők fejlesztenek és ami eredetileg 2009 év végén landolt volna a boltok polcaira. Phil Doust, a Rockstar PR-jáért felelős maganger elmondása szerint nincs miről beszámolni, sőt a PS3-exkluzív másik címmel, az Agent-tel kapcsolatban sem akadt mondanivalója, erről még annyi infó sem szivárgott ki, mint a jó öreg Max barátunkról, azaz a tavalyi E3-as bejelentése óta lényegében semmi biztatót nem tudni. Nagyon reméljük, hogy nem landol a kukában.
Ezzel szemben a Team Bondi által fejleszett LA Noire úgy tűnik jobb vizeken evez, melyről a következő hetekben még hallhatunk, de hogy milyen formában, arról nincs információ. Ezen utóbbi cím, ha minden igaz még idén megjelenhet.
Forrás: connectedconsoles