Life is Strange - itt az utolsó fejlesztői napló

Főszerepben a hangok...

Holnap jelenik meg a Life is Strange. Pontosabban csak az első epizód, de ez senkit ne keserítsen el, mert nagyon jó és minőségi játékkal van dolgunk. A fejlesztők a DONTNOD Entertaiment, akiknek a Remember Me-t köszönhettük, a kiadó pedig nem kisebb cég, mint a legendás Square Enix. Őket azt hiszem nem kell bemutatni.

A játékot hetek óta különböző fejlesztési naplók harangozzák be, de eljött az idő, itt az utolsó videó a készítőktől. Most a zenéről és a szinkronszínészekről lesz szó, továbbá szokás szerint sok érdekes dolgokat láthattok a készítési folyamatokról, amik még jobban felcsigázzák a nézőt. Szerencsére már csak 1-et kell aludni a játékig.

Újabb Régebbi