PlayStation 4 - 5,3 millió kelt el


Szép eredmény.

Még meg sem jelent Japánban a konzol (ami szombaton esedékes), mégis ennyi idő alatt lépte át az 5 milliós határt a Sony új konzolja. A nagy rivális, az Xbox One január 24-el bezárólag "csak" 3,9 milliónál jár, de az elkövetkezendő napokban valószínűleg frissíteni fogják ezt a számot.
A szombat hajnalban debütáló gép Japánban valószínűleg már az első napokban el fog fogyni, szóval akár még 1 milliót, ha nem többet hozzáadhatunk majd a fenti számhoz.
Újabb Régebbi