Leépítik az Irrational Gamest

Hoppá...

Tegnap este derült ki, hogy Ken Levine, az Irrational Games vezetője jelentősen leépíti a stúdióját, amelynek a System Shock 2-őt, a SWAT 4-et és a BioShockot köszönhetjük. A hivatalos közleményben az szerepel, hogy egy kisebb, mindössze tizenöt főt számláló csapat marad csak, akikkel Levine a 2k támogatásával egy kisebb stúdiót nyit majd. Játékaikkal főleg a történetmesélésre és az újrajátszhatóságra szeretnének majd koncentrálni.

Levine elmondta, hogy nem szándékozik magukra hagyni azokat, akik hamarosan munka nélkül maradnak. Állásbörzéket tartanak majd, valamint lesz lehetőség a 2k többi stúdiójánál való elhelyezkedésre is. Valamint olyan játékokat szeretne készíteni, amelyekhez szükség van erre a struktúraváltáshoz.

Arról még nincs információnk, hogy a folyamat mikor veszi majd kezdetét, és hogy mi lesz Ken Levine új projektje. De az biztos, hogy a BioShock Infinite utolsó DLC-je még gond nélkül megjelenik.
Újabb Régebbi