A Valve dokumentum filmet készített...
A Valve még 1012 augusztusában jelentette be, hogy dokumentum filmet forgat a DotA 2-vel kapcsolatban. Ennek eredményét hamarosan megtekinthetjük.
A film a Free to Play címet kapta, és három DotA 2 játékost követhetünk végig benne, akik részt vettek a 2011-es The Internation bajnokságon. Név szerint Dendit, HYHY-t és Feart kísérhetjük figyelemmel. Láthatjuk, hogy hogyan készülnek fel, és azt is, hogy hogyan szerepelnek az egymillió dollár összdíjazással rendelkező bajnokságon. A Valve azt ígéri, hogy testközelből láthatjuk, hogy miként küzdenek, és milyen áldozatokat hoznak a játékosok azért, hogy a legjobbak közt lehessenek.
A film premierje március 19-én lesz, méghozzá online és ingyenesen. De ezt megelőzően 18-án a Valve a The Castro Theatre-ben összegyűlt közönségnek levetíti a filmet, utána pedig a kérdéseikre is válaszolnak. Ezen kívül március 19-től megvásárolható lesz a Free to Play Competitor's Pack, amely bevételének 25%-át a filmben szereplő játékosok kapnak majd meg.
A Valve még 1012 augusztusában jelentette be, hogy dokumentum filmet forgat a DotA 2-vel kapcsolatban. Ennek eredményét hamarosan megtekinthetjük.
A film a Free to Play címet kapta, és három DotA 2 játékost követhetünk végig benne, akik részt vettek a 2011-es The Internation bajnokságon. Név szerint Dendit, HYHY-t és Feart kísérhetjük figyelemmel. Láthatjuk, hogy hogyan készülnek fel, és azt is, hogy hogyan szerepelnek az egymillió dollár összdíjazással rendelkező bajnokságon. A Valve azt ígéri, hogy testközelből láthatjuk, hogy miként küzdenek, és milyen áldozatokat hoznak a játékosok azért, hogy a legjobbak közt lehessenek.
A film premierje március 19-én lesz, méghozzá online és ingyenesen. De ezt megelőzően 18-án a Valve a The Castro Theatre-ben összegyűlt közönségnek levetíti a filmet, utána pedig a kérdéseikre is válaszolnak. Ezen kívül március 19-től megvásárolható lesz a Free to Play Competitor's Pack, amely bevételének 25%-át a filmben szereplő játékosok kapnak majd meg.
