Rettegjünk ismét.
Egy újabb túlélő horror játékkal fogunk gazdagodni április 8-án PC-n és PS4-en. A Daylight-ban hasonlóan az Outlast-hez képest itt is a kezünkben lesz egy kamera, csak nem rajta látjuk a világot, hanem vele tájékozódunk, világítunk.
Lesz a játékban erdő, csatorna, épületek, mindenféle félelmetes hely szellemekkel megspékelve.










