Újra támadnak az óriásbogarak!
Új videót kapott a japán Earth Defense Force 2025. Ha valaki nem ismerné a sorozatot: a Csillagközi Invázióhoz hasonlóan, itt is óriási rovarok és bogarak keserítik meg az emberek életét, így nincs más lehetőség, el kell őket pusztítani. Sajnos a trailer egyáltalán nem meggyőző. A grafika például hihetetlenül ocsmánynak látszik és egy-egy nagyobb robbanásnál, mintha még szaggatna is, és úgy tűnik, hogy a játék csak az eszetlen lövöldözésből fog állni. A játék Xbox 360-ra és PS3-ra jelenik meg, valamikor idén.
by KongFan
