"Néhány" éve kezdődött el egy olyan tendencia, hogy egyes játékok megjelennek gyűjtői változatokban is. Ennek is több fajtája lehet, mert például találkozhattunk olyan programmal is aminek kapásból három különleges változata is kapható volt. Hol extra kódókat kapunk amivel különleges tartalmak tölthetők le, néhány esetben artbook-ot, de ezen túllépve van sok olyan játék ami elég komoly tárgyi felhozatallal is rendelkezik - kitűzők, matricák, táska, részletesen kidolgozott figura stb..Na de a lényegre térve vannak olyan poertékák is, amik valami oknál fogva soha nem érik meg az extra változatot, ilyen például a FIFA is... bár el tudnék képzelni egy Ronaldinho-s "bobblehead" figurát. Kicsit meglepődtem, amikor a postás hozta a csomagot, benne egy köszönőlevéllel, hogy: Köszönjük, hogy nálunk vásárolta játékát... mellette egy dobozban a képen látható stick.
A kulcs üres volt, titkon vártam valami "első fifa HD-ben" vagy így készült videót. Sajnos mai viszonylatban igencsak kis kapacitású, így nem valószínű, hogy használni fogom, de köszönöm!