
A Paradox Interactive bejelentette, hogy a várva várt stratégiai játék, a Victoria 2 már aranylemezre került. Megkezdték a játék digitális forgalmazási jogát. A victoria 2 a 19. században, a nemzetek korában fog játszódni, s a gamere az a feladat vár, hogy a választott nemzetével kiterjessze hatalmát valamint gyarmatosítson a 20. század hajnalán.
A teljes játék augusztus 13-án jelenik meg PC exkluzív címként, amit kizárólag digitális formában lehet majd beszerezni.
Tags:
victoria 2