Akik a Driver széria következő része hallatán elkezdték dörzsölni tenyerüket még egy kicsit pihentethetik azokat, nehogy kikopjanak, ugyanis a kiadóóriás bejelentette, hogy ebben az évben már biztosan nem jelenik meg. A Ubisoft az idei karácsonyt túl zsúfoltnak tartotta, ebbe erre az erős versenyre nem kívánja benevezni a San Franciscoba áttelepült következő Driver részt, amit áttett 4. pénzügyi negyedévükre, azaz valamikor Január 1. és Március 31. közt kell rá számítani. A játék eredetileg novemberben érkezett volna. Pénzügyi jelentéséből kiderült továbbá, hogy az áprilisban végre boltok polcaira került új Splinter cell epizód, a Conviction mára 1,9 milliós eladásokkal büszkélkedhet és ezzel együtt a kiadó teljes idei bevétele is nyilvánosságra került, ami 160 millió euróra rúgott június 30-ig bezárólag. Ez +93%-os növekedés a tavalyi év ezen időszakához képest, amikor is csupán 83 milliót hoztak játékaik.
Az előirányzott érték 145 millió euró volt, a sikert pedig a Splinter cell mellett a Just Dance, Assassin’s Creed 2 és Avatar triónak köszönik elsősorban. További bevételeket idén legfőképp a H.A.W.X. 2 és R.U.S.E. valamint az Assassin's Creed: Brotherhood játékoktól vár.
Ez utóbbi a Driver és a Ghost Recon: Future Soldier 2011-re csúsztatásával egyedül fog a karácsonyi piacon utat törni magának.
Az Assassin's Creed: Brotherhood egyébként az eddigi részeknél is nagyobb terepet ad a garázdaságra és mint ismeretes a helyszín ezúttal Róma lesz. Ismét (és egyben utoljára) Ezio bőrébe bújhatunk és ne feledjük, hogy ezúttal, a széria életében először multiplayer móddal is felruházzák játékukat.