Dragon Quest IX - Battle Trailer



Bizonyára sokan ismerik a Dragon Quest sorozatot, már csak azért is mert eddig platformok teljes arzenálján tette tiszteletét a sorozat, mint pl: SuperNintendo, GBC, GBA, PS, PS2, WII és még pár. Most a legújabb DS-re megjelenő részből tekinthettek meg néhány jelenetet. Egészen pontosan a harc részéből. Ami látszik hogy DS-hez mérten elég szép a grafikája, ami meg biztos az az hogy rengeteg órát lehet majd eltölteni a kijelzők felett ugyanis az eddigi részek is nagyon hosszúak voltak, így látatlanban is azt mondom hogy minden DS tulajnak, aki egy kicsit is fogékony a témára, kötelező vétel.

Újabb Régebbi