Ezt jobban kellett volna megoldani...
Nemrég kijött az 1.2,1-es számú patch a jó visszhangot kapott Dying Light-hoz, ami nem csak további optimalizációt tartalmazott. Ezzel a tapasszal gátat is vetettek annak, hogy valaki a többjátékos módban csalni tudjon a fájlok átírásával (Be The Zombie-t mindenki megkapja, megvolt?), Sajnos ennek az a hátulütője, hogy modolni sem lehet a játékot (például már nem működik az, amelyik eltüntette a nagyon zavaró film grain effektet), A mai közleményében viszont azt írta a Techland egyik fejlesztője, hogy az utóbbi sosem volt a szándékuk, hiszen elég csak ránézni az előző játékukra és hogy ahhoz hány mod készült. Azt írták, hogy a jövőben megpróbálják kijavítani ezt a hibát, hogy újra lehessen a játékot változtatni, hiszen ahogy ők is írták, ez tette a Dead Island-et sikeressé. Reméljük nem kell sokáig várni.
